Leave Your Message
01020304

нашите карактеристики

Профил на компанијата

Shandong Surmount Hats Co., Ltd. основана во 2005 година и се наоѓа во Rizhao City, прекрасен крајбрежен град во провинцијата Шандонг, Кина. Бидејќи е блиску до пристаништето Кингдао и пристаништето Рижао, транспортот е многу удобен. Нашата компанија има околу 300 работници што зафаќа површина од повеќе од 13.000 квадратни метри, со регистриран капитал од 10 милиони и постоечки основни средства повеќе од 20 милиони. Нашата компанија поседува современи работилници, помошни капацитети, напредна производствена опрема и богата техничка сила.

Прочитај повеќе

Нов стил

производ_bgpwz
UPF50+ Надворешна мрежа за риболов за глава од комарци Голема капа со кофа Прилагодлива капа за мажи Жени UPF50+ Надворешна мрежа за риболов за глава од комарци Голема капа со кофа Прилагодлива капа за мажи Жени
02

UPF50+ Надворешен Мо...

2021-09-03
 • Практичен дизајн: Мрежа против комарци што дише, која може да се преклопи во меѓуслојот во внатрешноста на патентот на визирот, изгледа уредно и убаво; Методот на двојно носење е опционален за да ги задоволи вашите потреби во различни прилики; Јажето отпорно на ветер може да се прилагоди за да се избегне силен ветер
 • УВ заштита: UPF50+ заштита од сонце, ефикасно блокирање на ултравиолетовото зрачење; Топлинска изолација и потење, ладно и удобно, уживајте на отворено без страв од сонце
 • Премиум ткаенина: 100% Taslon, не е лесно да избледе и да се збрчка, лесно се складира, брзо се суши
 • Една големина одговара на повеќето: унисекс дизајн и прилагодлив обем на главата (22,8”- 23,2”), погодни за повеќето луѓе
 • Професионална заштита на отворено, ваш идеален придружник за риболов, качување, возење велосипед, кампување, сафари, планинарење и патување
Види Детали
01
Види Детали
Обезбедување на квалитет
производ_bg13s3
Надворешен UPF 50+ Капа за сонце за риболов со вратоврска Надворешен UPF 50+ Капа за сонце за риболов со вратоврска
02

Надворешен UPF 50+ F...

2021-04-07
Подгответе се за авантура: Дали го барате совршенотоОна отворено сивап да ја надополните вашата авантуристичка облека за вашето следно патување за риболов, лов или кампување. Па, штотуку го најдовте. ОваОна отвореносивап  е практичен, дише, лесен и удобен - накратко, сè што треба да биде капачето. Активности на отворено: без разлика дали планирате да одите на риболов во езеро, лов во шума или едноставно сакате да се вратите и да уживате на отворено со ладна капа во рака, оваа прекрасна шапка ќе се погрижи да го задржи сонцето од вашите очи. и спречување на изгореници од сонце. Премиум квалитет: Кога станува збор за нашиоткапа за сонце за риболов на отворено, ние сакаме да користиме ништо друго освен најдобрите материјали, како и најсовремени производствени процеси и строга контрола на квалитетот. Заштитна клапа за уши и врат: заедно со широкиот раб,оваа капа за сонце за риболов на отвореное опремен и со практична заштитна клапа за сонце која може да го покрие задниот дел од вратот и ушите и да спречи евентуални иритации и изгореници да останат под директна сончева светлина предолго.
Види Детали
Види Детали
гаранција за квалитет

услугиобезбедуваме

 • 6579a89fc804a67839n3x

  Нашата цел

  Инсистираме на теоријата на претпријатието „Клиентот е Бог, квалитетот е живот“, го сметаме „Надминете се себеси; Следејќи ја супер-извонредноста“ како претприемнички дух, гарантираме првокласен квалитет и создаваме првокласен бренд. Желба на целиот персонал на нашата компанија е да ги направиме клиентите задоволни. Компанијата искрено се надева дека ќе има понудена соработка со вас.

 • 6579a8a047ae623950fd5

  Нашиот производ

  Нашата компанија главно произведува капи за кофи, капи за планинарење, бејзбол капи, воени капи и капи, спортски капи, модни капи, визири и рекламни капи. И можеме да прифатиме нарачки OEM според барањата на клиентите. Поради иновативниот дизајн, модерните стилови, напредната изработка и висококвалитетните суровини, нашите производи се многу популарни на пазарот. Тие главно се извезуваат во Кореја, Јапонија, Европа и САД и добија поволни коментари од масите корисници.

 • 6579a8a0a5138645433yp

  Наша предност

  Shandong Surmount Hats Co., Ltd. основана во 2005 година и се наоѓа во Rizhao City, прекрасен крајбрежен град во провинцијата Шандонг, Кина. Бидејќи е блиску до пристаништето Кингдао и пристаништето Рижао, транспортот е многу удобен. Нашата компанија има околу 300 работници што зафаќа површина од повеќе од 13.000 квадратни метри, со регистриран капитал од 10 милиони и постоечки основни средства повеќе од 20 милиони. Нашата компанија поседува современи работилници, помошни капацитети, напредна производствена опрема и богата техничка сила.

2005 година
Години
Основана во
10
Милион
Регистриран капитал
13000
м2
Област за окупација на земјиште
20
+
Милион
Основни средства

Жешка продажба

Специјални производи01wvy

Плетена капаКласична мода

Водечки светски производител на сопствени капи. Имаме професионален дизајнерски тим и професионален тим за надворешна трговија.

Разбирање на деталите
Специјални производи02vxb

Шапка за сонцеЗаштита на која можете да и верувате

Тој е водечки светски производител на сопствени капи. Имаме тим за професионален дизајн и професионален оперативен тим за надворешна трговија.

Разбирање на деталите
Ние сме достојни за вашата доверба
OEM и ODM

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Види повеќе

vR

6507b80e742d375706qx1
6507b80ed4b6c78434cub

Вести и блог

вести од компанијата