Leave Your Message
01020304

veçoritë tona

Profili i kompanisë

Shandong Surmount Hats Co., Ltd. themeluar në vitin 2005 dhe ndodhet në Rizhao City, një qytet i bukur bregdetar në Provincën Shandong, Kinë. Meqenëse është afër portit Qingdao dhe portit Rizhao, transporti është shumë i përshtatshëm. Kompania jonë ka rreth 300 punëtorë që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 13,000 metra katrorë, me kapital të regjistruar prej 10 milionë dhe asete fikse ekzistuese më shumë se 20 milionë. Kompania jonë posedon punishte moderne, objekte ndihmëse, pajisje të avancuara të prodhimit dhe fuqi të pasur teknike.

Lexo më shumë

Stil i ri

produkt_bgpwz
01
Shiko Detail
Sigurimi i cilësisë
produkt_bg13s3
Shiko Detail
sigurimi i cilësisë

shërbimetne mundesojme

 • 6579a89fc804a67839n3x

  Qëllimi ynë

  Ne këmbëngulim në teorinë e ndërmarrjes "Klienti është Zot, Cilësia është Jeta", e konsiderojmë "Të kapërcejmë veten; Ndjekja e super-ekselencës" si shpirti sipërmarrës, garantojmë cilësi të klasit të parë dhe krijojmë markë të klasit të parë. Është dëshira e të gjithë stafit të kompanisë sonë që klientët të jenë të kënaqur. Kompania sinqerisht shpreson të ketë bashkëpunim të favorshëm me ju.

 • 6579a8a047ae623950fd5

  Produkti ynë

  Kompania jonë prodhon kryesisht kapele me kovë, kapele alpinistike, kapele bejsbolli, kapele dhe kapele ushtarake, kapele sportive, kapele mode, vizore dhe kapele reklamuese. Dhe ne mund të pranojmë urdhra OEM sipas kërkesave të klientëve. Për shkak të modeleve inovative, stileve në modë, mjeshtërisë së avancuar dhe lëndëve të para me cilësi të lartë, produktet tona janë shumë të njohura në treg. Ato eksportohen kryesisht në Kore, Japoni, Evropë dhe Shtetet e Bashkuara dhe kanë marrë komente të favorshme nga masa e përdoruesve.

 • 6579a8a0a5138645433yp

  Avantazhi ynë

  Shandong Surmount Hats Co., Ltd. themeluar në vitin 2005 dhe ndodhet në Rizhao City, një qytet i bukur bregdetar në Provincën Shandong, Kinë. Meqenëse është afër portit Qingdao dhe portit Rizhao, transporti është shumë i përshtatshëm. Kompania jonë ka rreth 300 punëtorë që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 13,000 metra katrorë, me kapital të regjistruar prej 10 milionë dhe asete fikse ekzistuese më shumë se 20 milionë. Kompania jonë posedon punishte moderne, objekte ndihmëse, pajisje të avancuara të prodhimit dhe fuqi të pasur teknike.

2005
vite
E themeluar në
10
Milion
Kapitali i regjistruar
13000
m2
Zona e pushtimit të tokës
20
+
Milion
Asetet fikse

Shitje e nxehtë

Produkte speciale01wvy

Kapelë e punuar me shtizaModa klasike

Prodhuesi kryesor në botë i kapelave me porosi. Ne kemi një ekip profesional dizajni dhe një ekip profesional të operimit të tregtisë së jashtme.

Kuptimi i Detajeve
Produkte speciale02vxb

Kapele dielliMbrojtja që mund t'i besoni

Ai është prodhuesi kryesor në botë i kapelave me porosi. Ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe një ekip profesional të operimit të tregtisë së jashtme.

Kuptimi i Detajeve
Ne jemi të denjë për besimin tuaj
OEM & ODM

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Shiko me shume

vR

6507b80e742d375706qx1
6507b80ed4b6c78434cub

Lajme & Blog

lajmet e kompanisë